Як зробити туристичні походи з дітьми веселою подією

Чи то прогулянка по міському парку чи вивчення нової пішохідної стежки, ось поради, щоб зробити ваш наступний похід з дітьми веселішим.

Сімейний похід – відмінний спосіб спонукати дітей бути активними і спілкуватися з природою. Але іноді реальність зовсім не така, як у Instagram. Для того, щоб похід здійснився, може знадобитися трохи підкупу і багато умовлянь. Це не завжди повинно бути так. Ось 15 порад, як зробити піший туризм веселим для дітей:

Плануйте свій похід разом і обговоріть пригоду

Нехай діти самі вирішать, який тип походу ви будете здійснювати. Навіть якщо вони занадто молоді, щоб вибрати місце, ви можете дати їм вибір: чи повинні ми йти по річці сьогодні? Піднятися на кілька скель? Шукати найбільше дерево? Створіть передчуття для пригоди, даючи їм почуття причетності до поїздки. Ніхто не хоче відчувати, що їх тягнуть за собою.

Призначте своїм дітям «роботу»

Діти люблять мати значиму роботу. У поході призначте своїм дітям обов’язки. Нехай вони по черзі очолюють групу. Дайте вашій дитині роздруковану карту і покладіть на нього відповідальність за навігацію. Або назвіть їх медиком і дайте їм носити аптечку.

Приведи друга

Інші діти можуть бути кращими мотиваторами в поході. Запросіть друзів вашої дитини або іншу сім’ю відправитися в похід з вами. Діти будуть так зайняті вивченням своїх друзів, що, ймовірно, забудуть запитати вас, наскільки ще далеко йти. Якщо ви зіткнетеся з іншими дітьми на стежці, будьте відкриті, щоб ваші діти могли спілкуватися з ними.

Пересувайтесь в їх темпі

Нехай ваші діти задають темп походу, навіть якщо це набагато повільніше, ніж йдете ви. Для дітей сама подорож часто важливіше місця призначення. У вас буде достатньо часу для походу, щоб ви не поспішали і могли дозволити собі все перевірити. Більш повільний темп дозволить вам бачити речі на рівні ваших дітей. Вони захочуть помацати і відчути речі, і вони неминуче знайдуть чудові речі, які ви пропустили.

Візьміть дітей в різні походи

Візьміть своїх дітей в різні походи і оцініть їх реакцію. Якщо звивиста прогулянка по густому лісі не допомагає, знайдіть стежку для легкої прогулянки, яка починається високо і дає вам приголомшливі види. Або візьміть ліхтарики, лампи або дешеві палички що світяться і вирушайте вночі по місцевості.

Візьміть великий пакет з безліччю закусок та смаколиків

Діти спалюють калорії швидше, ніж ви думаєте. Упакуйте різноманітні закуски. Запитайте своїх дітей, що вони хочуть їсти, і попросіть їх допомогти вам упакувати їжу або нести деякі закуски в їхніх рюкзаках. Це може бути гарний час, щоб спробувати улюблені ласощі, які вони їдять тільки в особливих випадках.

Зробіть з походу гру

Розкажіть історію або створіть уявний сценарій в своєму поході; може бути, ви усі супергерої, які повинні дістатися до «ворожої бази» до заходу сонця, і єдиний спосіб зарядити свою силу – це якщо ви визначите і обійдете якісь об’єкти на своєму шляху. Використовуйте свою уяву.

Пропозиція винагород

Подумайте про те, щоб дати своїм дітям нагороду, наприклад, маленьке частування, печатку на руку або наклейку, коли ви досягнете певних орієнтирів уздовж стежки або якщо вони ідентифікують певну кількість рослин, дерев або інших об’єктів.

Заплануйте винагороду в кінці походу

Нехай ваша дитина вибере, куди піти, щоб отримати нагороду в кінці походу, чи то заморожений йогурт або улюблене місце для обіду. Якщо їх настрій поганий, ви можете обговорити цю нагороду під час ходьби. Скажіть їм: «Я не можу дочекатися, щоб піти купити морозиво. Який смак ти збираєшся отримати? Ви можете змусити їх говорити на цю тему на деякий час».

Не залишайте слідів

Ніколи не рано вчити своїх дітей принципам «Не залишати слідів», щоб звести до мінімуму їх вплив на природу. Заохочуйте їх дивитися і чіпати, але залишайте речі там, де вони є. Попросіть їх подивитися, як вони можуть застосовувати принципи поведінки – наприклад, поважати дику природу, правильно викидати сміття або піклуватися про інших – поки ви в поході. Знайти ігри та заходи, які ви можете робити зі своїми дітьми на вулиці.

Хроніка Поїздки

Візьміть з собою щоденник, альбом для малювання або фотоапарат (миттєві фотоапарати – це здорово) і заохочуйте своїх дітей досліджувати і записувати свій похід.

Нехай вони несуть своє спорядження

Навіть найменші діти люблять носити (маленький) рюкзак. Дайте їм всього кілька предметів, таких як закуски або свисток. Старші діти можуть хотіти бінокль або їх власні трекінгові палки.

Розумійте стан своїх дітей

Ви знаєте своїх дітей найкраще. Якщо вони голодні або втомилися, «прочитайте» їх підказки і зробіть перекус або перерву для прийому води. Знайте, як далеко ви перебуваєте від стежки, і вирішіть, коли відповідний час розвернутися, навіть якщо ви ще не досягли пункту призначення.

Киньте виклик своїм дітям

Діти часто більш стійкі, аніж дорослі можуть собі дозволити. Спочатку почніть з малого, але не бійтеся робити довші або більш складні походи. Якщо ви проводите більше часу в походах зі своїми дітьми, ви краще відчуєте їх здатності і знайдете те найприємніше місце між штовханням їх занадто сильно і продовженням походів, що викликають їх інтерес.

Попередній запис
Як почати подорожувати одному
Наступний запис
50 способів зберігати і «тримати в формі» своє спорядження
Меню