1. Головна
  2. Крісла, стільці
  3. Крісла

Крісла

Порадуйте себе і своїх близьких природним комфортом.

Для виготовлення продукції використовуються тільки перевірені і якісні матеріали, що підтверджується відповідними сертифікати.

Продукція для туризму та відпочинку

Складне крісло – незамінна річ для любителя відправитися на рибалку, дачника і шанувальника пікніків. Комфортна поза, в якій зручно спостерігати за поплавком, граючими дітьми або мірно потріскуючими дровами у мангалі – насправді допомагає по-справжньому розслабитися. У положенні сидячи або напівсидячи ви отримаєте максимум насолоди від навколишньої природної краси.

Власники крісел для відпочинку повертаються додому не фізично виснаженими, а повноцінно відпочившими та щасливими. Заряд бадьорості та гарного настрою зберігається на весь тиждень, аж до наступних вихідних.

Розкладне крісло – ідеальний варіант для рибалок, дачників і всіх, хто вирушає на природу за свіжим повітрям і враженнями на власному автомобілі. Переваги сучасних конструкцій допомагають отримати максимум задоволення від відпочинку:

  • Мінімальна вага – крісло легко переносити в руках з місця на місце.
  • Компактний розмір в складеному вигляді – не займає багато місця в багажнику.
  • Немає проблем з експлуатацією – розкласти і відрегулювати крісло вийде за кілька секунд.
  • Доступна ціна більшості наших моделей.
  • Ви не відчуваєте себе втомленим після повернення додому.

Після покупки гарного туристичного крісла ваше уявлення про відпочинок змінитися кардинально. Просте і нехитре на вигляд пристосування з алюмінієвого або металевого каркасу і тканини допомагає швидко зняти втому, відновити силу і енергію під час відпочинку на природі.

Копати грядки до знемоги або працювати зі снастями, стоячи кілька годин поспіль, ніхто не забороняє. Але ви прекрасно знаєте, що можливість присісти і розслабитися, як вдома, є доступною у будь-який момент. Більше нема потреби тулитися на незручних каменях, спиляних деревах або прохолодній землі. Якість вашого відпочинку і рівень комфорту завжди залишаються незмінно високими.

Ви можете купити крісла туристичні з доставкою зі складу по Україні (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Полтава та т. д.).

Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте +380971790525 і отримайте безкоштовну консультацію наших фахівців.

Меню