Безпека у поході та правда про виживання в дикій природі: Ваш інформаційний лист

З усіх суттєвих кроків, які ви повинні зробити, щоб забезпечити ваше безпечне повернення з походу, особливо якщо ви йдете один/одна, найкраще, що ви можете зробити, перш ніж виходити, це сказати мінімум двом відповідальним людям куди ви йдете і коли повернетеся, і ДАТИ ЇМ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ !!!

Майже в кожній області/агентстві є схожий лист, який ви можете завантажити, але я ніколи не бачив такого, який був би адекватний, на мою думку. Ось мій, але не соромтеся використовувати його як шаблон або створити свій власний:

КОНТАКТИ МІСЦЕВОГО ТУРИСТИЧНОГО АГЕНТСТВА

Ця лінія призначена для екстрених викликів, вони можуть дзвонити 112.
Але ви також можете знати агентство, в яке вони можуть зателефонувати безпосередньо (вкажіть телефонний номер, якщо це можливо).

ІНФОРМАЦІЯ

Це ваша основна інформація. Все, що потрібно знати про вас, щоб пошукові команди могли ідентифікувати вас на відстані, включаючи ваш номер телефону. Цей параграф повинен також включати деяку основну інформацію про вас, таку як будь-які проблеми зі здоров’ям/фізичним станом, рівень досвіду і т.д.
ПРИМІТКА. Можливо, також вдасться «пінгувати» ваш телефон, щоб дізнатися ваше місце розташування, тому не забудьте залишити його включеним і візьміть додатковий акумулятор або павербанк!

КОНТАКТИ

Будьте впевнені, що ваші зазначені екстрені контактні люди будуть вдома або доступні протягом усього вашого походу.
Спробуйте вибрати контакти, які знаходяться в РІЗНИХ соціальних колах (тобто сім’я і друзі, або колеги по роботі, сусіди по кімнаті і т. д.).

СУПРОВОДЖУЮЧІ

Це імена та номери інших у вашій похідній групі. Очевидно, що КОЖНА людина у вашій групі повинна також заповнити Інформаційний лист про надзвичайну ситуацію!
ПРИМІТКА. Якщо ви просунутий/досвідчений (і навіть в цьому випадку вам слід переглянути питання про те, чи варто вам йти самому!), ЗАВЖДИ йдіть в похід з партнером, бажано, щонайменше, з двома.

ЕЛЕКТРОНІКА

Це також є корисною інформацією для пошукової групи, щоб вони знали, що можуть відстежувати ваш цифровий слід і, можливо, зв’язуватися з вами безпосередньо.

СПОРЯДЖЕННЯ

Тут пошуковій групі буде корисно знати, наскільки добре ви підготовлені на випадок, якщо щось трапиться. Якщо вони бачать, що ви добре підготовлені, вони можуть відчути, що ви зможете протриматися довше, і можуть шукати вас довше.
Сюди входить: опис спорядження, технічних засобів, аптечки, запас харчування і води, опис одягу і взуття, рятувальних жилетів і сигнального спорядження, спальних мішків і наметів.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДБИТКИ ВАШОГО ВЗУТТЯ

Це може допомогти пошуковій групі заощадити час і допомогти швидше і краще відстежувати вас на суші. Знання вашого бренду і типу взуття – це те, що пошукова група завжди любить знати, коли це можливо, тому що так буде простіше відрізнити ваші сліди від інших.
Ви можете завантажити з інтернету зображення свого малюнка взуття або самому зробити знімок і просто «вставте» його в документ Word.

ПЛАН МАРШРУТУ

Це починається з назви області/ділянки/парку дикої природи і початкової/кінцевої точок.
Потім ваш щоденний маршрут зі списком ваших передбачуваних привалів/кемпінгів.
ПРИМІТКА: Спонтанність – це добре, але ЗАВЖДИ намагайтеся дотримуватися письмового плану якомога точніше! Таким чином, якщо щось піде не так, знайти вас буде НАБАГАТО швидше і простіше!

Очевидно, що цей ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ про надзвичайну ситуацію буде найбільш корисним, якщо він буде ТОЧНИМ і ЧИННИМ (включаючи опис вашого одягу, спорядження і запасів продовольства).

ВАЖЛИВО: завжди дотримуйтеся плану! Чим більше ви відхиляєтеся від плану, тим важче вас знайти !!!

Попередній запис
50 способів зберігати і «тримати в формі» своє спорядження
Наступний запис
Соревнование RIBKOEV CARP FISHING FESTIVAL
Меню